ANALYTECH Hakkında

anl_at_kapak_2024_detay_tr
   
Analytech sunumları ve sergilemeleri; LAB ortamlarında araştırma, inceleme, proses ve kalite kontrol safhalarının tümü için ileri teknolojileri ve uzmanlık konularını kapsamakta. 
Endüstrinin birçok dalında analiz sistemleri, laboratuvar ortamlarının, üretim ve kontrol proseslerinin temel uygulamalarını oluşturuyor:
Sağlık, İlaç, Kimya, Petrokimya, Gıda, Tarım, Veterinerlik, Tekstil, Kozmetik, Enerji, Çevre, Madencilik, Otomotiv, Elektrik/Elektronik, Havacılık, Yapı ve üretim endüstrileri...
Endüstrilerin araştırma-geliştirme süreçlerinde ve ürün proseslerinde ileri analiz teknolojileri kullanılıyor. Bu teknolojiler, LAB cihazları ve malzemeleri ile birlikte Analytech sunumlarında ilgili ihtisas grupları ile buluşacaklar.

Analitik sistemlerin ve LAB endüstrisinin farklı sektörlere yönelen bilgi birikimi, teknikleri ve ürün teknolojisi tümüyle Analytech'in kapsamına giriyor. Bilimsel araştırmalardan laboratuvar ortamlarına, ölçümleme, görüntüleme ve analiz teknolojilerinden endüstriyel proseslere kadar tüm ihtisas alanlarında ürün ve hizmet sunan kuruluşlar Analytech salonlarında bu spesifik alanın uzmanları ve kullanıcıları ile buluşacaklar.

Expo Analytech sadece bir fuar ve sergi olarak düzenlenmiyor. Yaşam Bilimleri alanında geniş bir hinterlanda yayılan uzman ve profesyonellerin “bilgi ağı” ve meslek platformu olarak fuara odaklanıyor. Sergilenecek ürün ve hizmetlerin, standlarda sunulacak teknolojilerin yanısıra, fuar süresince yürütülecek konferans, toplantı ve teknik sunum ortamları, LAB ve Analitik uzmanlarını bu bilgi ağı çerçevesinde buluşturuyor. Expo Analytech'in mesleki network ortamı, fuar öncesi ve sonrası periyodlar için de Yaşam Bilimleri sektörüne yayınlar, toplantılar ve iletişim kanalları ile hizmet üretmeye devam ediyor.
  
Analytech'e katılım için yapmanız gerekenler (koşullar, başvuru, kayıt, zamanlamalar...) >>>

Özet Bilgiler

23 Temmuz Salı

Ürün Grupları

23 Temmuz Salı

Hedef Kitle

23 Temmuz Salı

 
3WTURK CMS v8.3.3